Electro Waves Oy

Piispantilankuja 6
02240 ESPOO
Puh. 020 1200 100
info@electrowaves.fi

Töihin Electro Wavesiin?
Kartoitamme jatkuvasti mahdollisuuksia ammattitaitoisen joukkomme kasvattamiseen.
Lähetä avoin hakemus: eija.nurkki@electrowaves.fi.

Huolto
Täytä huoltolomake alla olevan linkin kautta:
Huoltolomake

Miko Nurkki
Toimitusjohtaja, myynti
Puh. 050 2629
miko.nurkki@electrowaves.fi

Eija Nurkki
Laskutus, myynnin tuki, markkinointi
Puh. 040 517 6246
eija.nurkki@electrowaves.fi

Jyti Ålander
Myyntijohtaja
Puh. 040 700 4134
jyti.alander@electrowaves.fi

Jorma Kaarela
Myyntipäällikkö
Puh. 045 7731 1105
jorma.kaarela@electrowaves.fi

Petri Ahlberg
Myyntipäällikkö
Puh. 040 568 1133
petri.ahlberg@electrowaves.fi

Esa Karppinen
Myyntipäällikkö, liikunta-ala
Puh. 045 7731 1552
esa.karppinen@electrowaves.fi

Esa Kyllönen
Myyntipäällikkö Valo
Puh. 040 556 3765
esa.kyllonen@electrowaves.fi

Antti Helminen
Tuotepäällikkö, Valosuunnittelu
Puh. 044 5959929
antti.helminen@electrowaves.fi

Kim Nyholm
Tuotepäällikkö, Interaktiiviset kosketusnäytöt
Puh. 040 730 9862
kim.nyholm@electrowaves.fi

Pasi Saari
Tuotepäällikkö, arkkitehtuurivalaistus,
Valosuunnittelu
Puh. 040 022 5455
pasi.saari@electrowaves.fi

Kurt Nybäck
Projekti-insinööri
Puh. 0400 878 069
kurt.nyback@electrowaves.fi

Kari Lehtonen
Projekti-insinööri
Puh. 040 555 9910
kari.lehtonen@electrowaves.fi

Joonas Jylhä
Projektipäällikkö
Puh. 040 773 3294
joonas.jylha@electrowaves.fi

Aarni Hinkkanen
Projektipäällikkö
Puh. 040 539 9938
aarni.hinkkanen@electrowaves.fi

Niklas Lindqvist
Logistiikkapäällikkö
Puh. 045 657 8549
niklas.lindqvist@electrowaves.fi

Harri Kammonen
Varasto ja logistiikka
Puh. 045 657 8549
harri.kammonen@electrowaves.fi

Jari Teittinen
Service Account Manager
Puh. 040 573 7536
jari.teittinen@electrowaves.fi

Tomi Jermalainen
AV -suunnittelija
Puh. 040 778 9769
tomi.jermalainen@electrowaves.fi

Marko Alanko
AV -suunnittelu
Puh. 045 674 7717
marko.alanko@electrowaves.fi

Marko Kivilahti
AV-ohjelmointi
Puh. 040 630 2260
marko.kivilahti@electrowaves.fi

Teemu Penttinen
AV-ohjelmointi
Puh. 040 575 4846
teemu.penttinen@electrowaves.fi

Calvin Guillot
Ohjelmoija
Puh. 046 614 0602
calvin.guillot@electrowaves.fi

Lotta Roos
Markkinointikoordinaattori
Puh. 040 750 4484
lotta.roos@electrowaves.fi

Lasse Konttinen
Huolto
Puh. 045 7731 1550
lasse.konttinen@electrowaves.fi
huolto@electrowaves.fi

Harri Heino
Asennus
Puh. 040 772 6707
harri.heino@electrowaves.fi

Mika Kulppi
Asennus
Puh. 040 704 9301
mika.kulppi@electrowaves.fi

Teemu Martikainen
Asennus
Puh. 0400 713 093
teemu.martikainen@electrowaves.fi

Timo Palmén
Asennus
Puh. 050 441 1548
timo.palmen@electrowaves.fi

Pertti Lindegren
Asennus
Puh. 050 345 1441
pertti.lindegren@electrowaves.fi

Näy. Kuulu. Tunnu. Ole erilainen. Ole erityinen. Ole jotain enemmän.

Piispantilankuja 6 • 02240 Espoo • Puh. 020 1200 100 • info@electrowaves.fi